Medycyna i Zdrowie

Internetowy serwis tematyczny!

Posted by admin On May - 28 - 2018
Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco poprawią komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem jest polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Polecamy:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.