Medycyna i Zdrowie

Internetowy serwis tematyczny!

Posted by admin On May - 24 - 2018
Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i przyjemnym sposobem na wstydliwe problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog Wrocław

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.